Menu




FILM ZSOIT MIASTKO


Profil Absolwenta


Sejm Dzieci i Młodzieży


E-KRONIKA SZKOŁY



 


 


 

 


Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe


Projekty unijne w szkole






Ogłoszenie dla nauczycieli

  2016-08-23 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

OGŁOSZENIE

Dnia 30 sierpnia (wtorek) o godz. 9:00 w czytelni odbędzie się rada pedagogiczna.

czytaj więcej »


Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

  2016-08-23 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

OGŁOSZENIE

Dnia 1 września  (czwartek) o godz. 9:00 na palacu apelowym odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego.

czytaj więcej »


Ogłoszenie

  2016-08-12 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

Dyrektor szkoły Pan Bogdan Hnat zaprasza wszystkich rodziców uczniów klas pierwszych na spotkanie w dniu 23 sierpnia 2016 r. (wtorek) o godz. 17.00 w małej sali gimnastycznej.

Spotkanie będzie dotyczyło spraw organizacyjnych w nadchodzącym roku szkolnym m.in. warunków otrzymania stypendium, nauki języków mniejszości narodowych ( j. ukraiński) i regionalnych ( j. kaszubski), podziału klas.

czytaj więcej »


Wykaz podręczników

  2016-07-10 09:21:46  ZSOiT w Miastku      

Ogłoszenie

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017 - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Poprawki egzaminów maturalnych

  2016-07-07 12:04:38  ZSOiT w Miastku      

HARMONOGRAM    EGZAMINÓW  MATURALNYCH

POPRAWKOWYCH

 

CZĘŚĆ  PISEMNA

23 sierpnia 2016 r. ( wtorek)

godz. 9.00

mała sala gimnastyczna ( sala nr 7)

matematyka

komisja:

Elżbieta Lisiecka – Ozymko – przewodnicząca

Józef Kaczmarek

Marian Reszka

Grzegorz Jończyk

CZĘŚĆ USTNA

25 sierpnia 2016 r.

godz. 9.00

język polski  

komisja:

Helena Tarasewicz – egzaminator

Magdalena Radziszewska

Język niemiecki

Komisja:

Agnieszka Lesińska  - egzaminator

Marzena Wójtowicz

 

czytaj więcej »


Wyniki egzaminu maturalnego wśród tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych powiatu bytowskiego

  2016-07-06 12:45:34  ZSOiT w Miastku      

Wstępna informacja dotycząca wyników egzaminu maturalnego wśród tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych powiatu bytowskiego

Do wiosennej sesji egzaminacyjnej przystąpiło łącznie 404 absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest powiat bytowski. Spośród nich maturę zdały 322 osoby (79,7%), nie zdały 82 osoby (20,3%). Spośród osób, które nie zdały egzaminu maturalnego 66 absolwentów (16,34%) może przystąpić do egzaminu poprawkowego w sierpniu 2016 r.

Tab. 1 Porównanie zdawalności egzaminu maturalnego

Zdawalność egzaminu maturalnego w kraju w %

Zdawalność egzaminu maturalnego w województwie pomorskim w %

Zdawalność egzaminu maturalnego w szkołach prowadzonych przez powiat bytowski w %

79,5

79,2

79,7

 

Tab. 2 Porównanie zdawalności egzaminu maturalnego według typów szkół

Typ szkoły

Odsetek sukcesów
w kraju

Odsetek sukcesów
w województwie pomorskim

Odsetek sukcesów
w szkołach prowadzonych przez powiat bytowski

Liceum ogólnokształcące

85,2%

84,7%

92,4%

Technikum

68,4%

68,5%

69,1%

 

Tab. 3 Zdawalność egzaminu maturalnego w szkołach prowadzonych przez Powiat Bytowski

Szkoły ponadgimnazjalne

Liczba zdających

Liczba osób, które
zdały egzamin

Odsetek sukcesów

ZSO Bytów

143

133

93,0%

ZSEU Bytów

112

80

71,4%

ZSP Bytów

37

24

64,9%

ZSOiT Miastko technikum

62

42

67,7%

ZSOiT Miastko liceum

41

37

90,2%

ZSP Łodzierz

9

6

66,7%

 

404

322

79,7%

 

 

czytaj więcej »


Wyniki rekrutacji do klas pierwszych rok szkolny 2016/2017

  2016-07-01 10:06:59  ZSOiT w Miastku      

OGŁOSZENIE

Wyniki rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017 można sprawdzić wchodząc w zakładkę BIP -->wyniki rekrutacji.

Strona do BIP - www.bip.zsoitmiastko.pl (zakładka wyniki rekrutacji)

czytaj więcej »


HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

  2016-06-30 19:38:42  ZSOiT w Miastku      

HARMONOGRAM  EGZAMINÓW  POPRAWKOWYCH

24 sierpnia  2016 r. ( środa)  -   godz. 9.00

Matematyka – sala nr 4

Komisja:

1. E. Włodarczyk – przewodniczący

2. A. Sakowska

3. J. Ginter

4. Ł. Kwaśniewski

Język angielski  - sala nr 201

Komisja:

  1. E. Lisiecka- Ozymko – przewodnicząca
  2. K. Kowalczyk
  3. A. Biernacka

Język polski – sala nr 105

Komisja:

  1. J. Kaczmarek  – przewodniczący
  2. M. Mynio
  3. H. Toruniak

25 sierpnia  2016 r. (czwartek)  -   godz. 9.00

Technologia montażu systemów energetyki odnawialnej – 2 W ( PPNZ)

Komisja:

  1. J. Kaczmarek  – przewodniczący
  2. A. Mynio
  3. P. Pakuła

Język niemiecki – sala 207

Komisja:

1. E. Lisiecka- Ozymko – przewodnicząca

2. A. Lesińska

3. A. Horajska

Wychowanie fizyczne

Komisja:

1. E. Włodarczyk – przewodniczący

2. R. Dykyj

3. J. Szczepanowska

czytaj więcej »


Wręczenie świadectw maturalnych

  2016-06-30 09:44:40  Marcin Woszczak      

UROCZYSTE ROZDANIE ŚWIADECTW MATURALNYCH ODBĘDZIE SIĘ W CZYTELNI /sala nr 6/ 05 lipca 2016r.
- Liceum Ogólnokształcące godz. 10.00
- Technikum godz. 11.00

czytaj więcej »


Zakończenie roku szkolnego

  2016-06-24 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

Dnia 24 czerwca 2016 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pan Dyrektor Bogdan Hnat powitał przybyłych gości, rodziców, nauczycieli, uczniów oraz podsumował rok szkolny 2015/2016. Nie zabrakło gratulacji, słów podziękowań za wytężoną i efektywną pracę. Kulminacyjnym punktem uroczystości było wręczenie nagród i świadectw z czerwonym paskiem. Nagrody zostały przyznane wyróżniającym się w nauce, sporcie i innych przedsięwzięciach.

Foto Arkadiusz Gustowski 1 Ti

Serdecznie gratulujem i życzymy bezpiecznych, udanych wakacji.

Osoby wyróżnione to:

  1. IA wysokie średnie ocen
    1. Filip Kobiec - udział w konkursach matematycznych wyróżnienei w konkursie Kangur
    2. Jakub Rutkowski
    3. Radosław Sakowski
    4. Hubert Swiątek-Brzeziński
    5. Paulina Olejniuk
    6. Konrad Szymański- udział w imprezach szkolnych wspaniały śpiew
    7. Marika Kornaś
  2. IB
    1. Aleksandra Szamocka- bardzo wysokie wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły, reprezentowanie szkoły w konkursach
    2. Aleksandra Rekowska - reprezentowanie szkoły w konkursach z j. niemieckiego
    3. Piotr Zabłocki I miejsce w mistrzostwach Polski Kadetów w zapasach
    4. Paweł Zabłocki III miejsce Mistrzostwa Polski Kadetów
  3. II A
    1. Natalia Kowalska, Olivia Batko, Wiktoria Ostrowska, Magdalena Tandetzka bardzo wysokie wyniki w nauce
    2. Natalia Tandetzka wysokie wyniki w nauce oraz finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia
  4. IIB
    1. Aleksandra Szulist, Patrycja Wolska, Sara Radke Magdalena Świątek - Brzezińska, Joanna Krause, Soja Kinga bardzo dobre wyniki w nauce wzorowe zachowanie zaangażowanie na rzecz klasy
    2. Paweł Szweda najlepszy czytelnik
    3. Konstancja Swiątek-Brzezińska I miejsce w XV konkursie poezji i prozy Karaola Wojtyły
  5. I TI Wysoka średnia ocen
    1. Jan Lipiński, Patryk Markiewicz
  6. II TI
    1. Igor Szweda Zaangażowanie w zawodach sportowych oraz w apelach Piękny śpiew
  7. I TOR
    1. Adriana Zaremba ,  Edyta Zaremba wysoka średnia ocen zaangażowanie w życie szkoły udział w olimpiadach przedmiotowych , zawodach sportowych , Bardzo dobra frekwencja
    2. Adriana Ginter  II miejsce w XIII Miejsko-Gminnym konkursie literackim pn " Nałogi z drogi"
  8. I TPS
    1. Łukasz Czarnowski wzorowa frekwencja bardzo dobre wyniki w nauce, zaangażowanie w życie szkoły
  9. I TUiSEO
    1. Michał Rapita, Joanna Samson Bardzo wysokie wyniki w nauce
  10. III TUiSEO  najwyższa średnia ocen wzorowe zachowanie
    1. Bartłomiej Nieckarz
    2. Robert Szachowski
    3. Karol Wojtas
    4. Irena Dzienisz, Beniamin Reszke I miejsce w ogólnopolskim Konkursie "Technik OZE Wszystko Może"
  11. III TPS
    1. Maciej Kowalczyk bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie
  12. III TI
    1. Agata Malcherczyk, Maciej Lehman bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie praca na rzecz szkoły
    2. Magdalena Sycz wyróżnienie w konkursie wojewódzkim "Dopalacze to nie dla mnie"
  13. II TPS
    1. Godula Natalia bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie
  1. III miejsce w finale wojewódzkim w Futsalu chłopców
  2. III miejsce w półfinale wojewódzkim  Koszykówka chłopców, piłka siatkowa dziewcząt,
  3. I III miejsce w finale powiatowym futsalu chłopców, koszykówka chłopców, piłka siatkowa dziewcząt
  4. II miejsce w finale powiatowym koszykówka dziewcząt
  5. II miejsce dla klubu HDK PCK w halowej piłce nożnej
  6. III miejsce w I przeglądzie Mini Form Tanecznych
  7. III miejsce dla drużyny nauczycieli w turnieju piłki siatkowej im Barbary Pliszki

czytaj więcej »


1  2  3  4  5  następna » 
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku
ul. Młodzieżowa 3, 77-200 Miastko tel.: 59 857 26 49, e-mail: sekretariat@zsoitmiastko.pl
PHP & designe Marcin Woszczak