facebook
Menu


E-KRONIKA SZKOŁY


FILM ZSOIT MIASTKO


Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe


Projekty unijne w szkole 


 


 


Koncert "My Słowianie" online

  2014-11-24 20:46:12  ZSOiT w Miastku      

Klasa 2TI przygotowała skrót koncertu  "My Słowianie" w postaci online. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia konceru.

czytaj więcej »


Powiatowy "Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych"

  2014-11-24 20:28:00  ZSOiT w Miastku      

Dnia 19.11.2014r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku odbył się powiatowy "Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych". Po eliminacjach szkolnych do etapu powiatowego zakwalifikowało się 6 osób. Po rozwiązaniu testu jury wyłoniło  zwycięzców : 1 miejsce zajęła Weronika Koźlik z ZSOiT w Miastku, 2 miejsce Filip Bogusławski z  LO w Bytowie, 3 miejsce Aleksandra Klim z ZSP w Łodzierzy. Cenne nagrody dla zwycięzców ufundowało Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe.
Organizator Agnieszka Lesińska.

czytaj więcej »


Szkolny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS

  2014-11-24 20:52:03  ZSOiT w Miastku      

Drodzy uczniowie zapraszamy Was do wzięcia udziału w „Szkolnym Konkursie Wiedzy                  o HIV/AIDS”. Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku oraz Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Miastku.

Celem konkursu jest podniesienie wiedzy na temat HIV/AIDS oraz kształtowanie postawy tolerancji wobec nosicieli HIV i chorych na AIDS.

Uczniowie zostaną poddani testowi sprawdzającemu składającego się z pytań zamkniętych.

Konkurs odbędzie się w dniu 03.12.2014r (środa) o godz.10.40 (4 godz. lekcyjna) w czytelni biblioteki szkolnej.

Chętne osoby, posiadające wiedzę w tej dziedzinie, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału w czytelni biblioteki szkolnej.

Przewidziane atrakcyjne nagrody dla każdego uczestnika. 

Zapraszamy

czytaj więcej »


XXIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia

  2014-11-24 20:43:30  ZSOiT w Miastku      

XXIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK-etap szkolny

Dnia 10 grudnia 2014r (środa) o godz.10.40(4 godz lekcyjna)w czytelni biblioteki szkolnej odbędzie się: XX III edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK-etap szkolny

Olimpiada organizowana jest przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku . W tym roku partnerem Olimpiady jest Coca-Cola HBC Polska, a patronami Minister Edukacji Narodowej, Główny Inspektor Sanitarny, Krajowe Centrum ds. AIDS, Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Celem olimpiady jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do ochrony i doskonalenia zdrowia.

czytaj więcej »


Koncert i wernisaż fotograficzny projektu "My Słowianie"

  2014-11-19 16:59:36  ZSOiT w Miastku      

W dniu 19.11.2014 r. w sali MGOK w Miastku odbył się koncert słowno-muzyczny pt. ,,My Słowianie” oraz w Internacie ZSOiT wernisaż fotograficzny "Sfotografuj wolność".

Swoje zdolności artystyczne zaprezentowała młodzież lwowska i miastecka.

Przedsięwzięcie to  przygotowane zostało w ramach projektu edukacyjnego ,,My Słowianie” we współpracy z :

 • Szkołą Średnią Nr 38 we Lwowie
 • Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku
 • Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury w Miastku
 • Miejsko Gminnym Ośrodkiem Kultury w Miastku
 • Starostwem Powiatowym w Bytowie
 • Urzędem Miejskim w Miastku

Projekt Miasteckiego Stowarzyszenia Oświatowego dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Polsko-Ukraińska Wymiana Młodzieży.

Dodatkowo klasa 2TI przygotuje publikacje konceru on-line. Odsłona publikacji on-line koncertu odbędzie się w ten piatek. Zachęcamy do oglądania.

Zobacz fotorelację z konceru "My Słowianie" - kliknij tutaj

Zobacz wernisaż fotograficzny "Sfotografuj Wolność" - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Rozstrzygnięty konkurs matematyczny

  2014-11-18 20:10:46  ZSOiT w Miastku      

Dnia 18 listopada 2014 r. uczniowie Gimnazjów powiatu bytowskiego walczyli w finale konkursu matematycznego "CHCESZ BYĆ JAK PITAGORAS, WEŹ DŁUGOPIS, DOŁĄCZ DO NAS". Do I etapu konkursu (szkolnego), który odbył się 28 października 2014 r.  przystąpiły Gimnazja z Miastka, Koczały, Ugoszczy i Tuchomia. W finale konkursu uczestniczyło 12 uczniów wyłonionych w I etapie konkursu. Zwycięzcą konkursu został Marciń Chodań z Gimnazjum w Koczale, II miejsce zajął Aleksander Sawosz z Gimnazjum w Miastku, III miejsce zajął Wojciech Wójcik z Gimnazjum w Ugoszczy. Zwycięzcy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe (nagroda główna – tablet). Była to już kolejna edycja konkursu, którego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów, ujawnianie uzdolnień matematycznych, popularyzacja matematyki i wspieranie rozwoju talentów matematycznych. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku i Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe,  które otrzymały dofinansowanie ze Starostwa Bytowskiego w ramach realizacji zadań publicznych obejmujących działalność pożytku publicznego. Za przygotowanie konkursu odpowiedzialny był pan Łukasz Kwaśniewski.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy za rok.

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Koncert słowno-muzyczny pt. ,,My Słowianie”

  2014-11-17 09:29:56  ZSOiT w Miastku      

W dniu 19.11.2014r. o godz. 12.30 w sali MGOK w Miastku odbędzie się koncert słowno-muzyczny pt. ,,My Słowianie”.

Swoje zdolności artystyczne zaprezentuje młodzież lwowska i miastecka.

Przedsięwzięcie to  przygotowane zostało w ramach projektu edukacyjnego ,,My Słowianie” we współpracy z :

 • Szkołą Średnią Nr 38 we Lwowie
 • Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku
 • Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury w Miastku
 • Miejsko Gminnym Ośrodkiem Kultury w Miastku
 • Starostwem Powiatowym w Bytowie
 • Urzędem Miejskim w Miastku

Projekt Miasteckiego Stowarzyszenia Oświatowego dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Polsko-Ukraińska Wymiana Młodzieży.

czytaj więcej »


Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

  2014-11-14 12:18:53  ZSOiT w Miastku      

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacji Społecznej 2014 r. Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej w dniu 14 listopada 2014 r. - został przeprowadzony Światowy Dzień  Walki z Cukrzycą  w naszej szkole. Odbył się taniec DiabeDance, którego ideą jest zabawa, spontaniczność działania oraz jednoczenie się pokoleń. Odbył się także pokaz zdrowego żywienia, gdzie mogliśmy zapoznać się z prawidłowym odżywianiem i walką z cukrzycą. Każdy kto chciał mógł zbadać poziom cukru. Głównym celem jest uwrażliwienie opinii publicznej na problem, jakim jest rosnąca liczba zachorowań na cukrzycę i promowanie aktywności fizycznej.        

Na zakończenie  obchodów Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w Parku Miejskim w Miastku o godz. 12.00 zaproszeni goście: Burmistrz Miastka Roman Ramion, przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Borowski, prezes Szpitala Miejskiego w Miastku Renata Kiempa, dyrektor ds. medycznych Wioletta Barańska, dyrektor ZSOiT w Miastku Bogdan Hnat, koordynator wojewódzki SED Alicja Szczepanek oraz uczniowie i nauczyciele szkół: ZSOiT w Miastku, ZSP w  Łodzierzy, gimnazjum w Miastku, SP nr 1 wykonali wspólnie taniec DiabeDance. Na znak solidarności  z chorymi na cukrzycę było symboliczne wypuszczenie balonów przez honorowych gości i uczniów.   

Relacja foto - kliknij tutaj

                                                                                  

czytaj więcej »


Konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

  2014-11-14 11:57:59  ZSOiT w Miastku      

Dnia 6.11. 2014r. odbyły się eliminacje szkolne do powiatowego konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. W eliminacjach wzięło udział 13 uczniów. Najlepszymi okazali się:
1. Weronika Koźlik kl.3bLO (21pkt/ 23)
2. Igor Schweda kl.1TI (21pkt/23)
3. Maciej Lehmann kl.2 TI (20pkt/ 23)

Uczniowie ci zakwalifikowali się do etapu powiatowego konkursu, który odbędzie się w naszej szkole 19.11.2014r.
Trzymamy za nich kciuki!:)

czytaj więcej »


Gotowa E-Kronika

  2014-11-11 22:59:25  ZSOiT w Miastku      

E-Kronika została stworzona przez uczniów, nauczycieli, dyrekcję oraz absolwentów dla społeczeństwa. Prace nad e-kroniką trwały prawie 2,5 roku. Najpierw zostały zeskanowane zdjęcia, a następnie powstała galeria szkoły od roku 1960 do dzisiaj. Galeria jest dostępna pod adresem internetowym http://galeria.zsoitmiastko.pl. Inspiracją do powstania e-kroniki była właśnie galeria. Drugim krokiem była historia zapisana w protokolarzach rady pedagogicznej oraz w kronikach papierowych. Nauczyciele dużo czasu przebywali i odkrywali karty historii  w archiwum. Trzecim krokiem było złożenie wszystkiego w jedną całość do postaci elektronicznej. Chcemy, aby historia została zachowana nie tylko w naszej pamięci, ale także w postaci kart elektronicznych dostępnych dla każdego w postaci cyfrowej. Duży wkład pracy włożyli uczniowie klas technik informatyk. Wspominajcie razem z nami wspaniałe chwile, które przeżyliście w naszej szkole. Tak naprawdę tą e-kronikę napisali obecni uczniowie, nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy administracyjni oraz absolwenci. Dziękujemy Wam Wszystkim za całą historię w naszych murach. Mamy czym się pochwalić. E-kronika dostępna jest pod adresem internetowym http://ekronika.zsoitmiastko.pl. Wersja jest także przystosowana do urzadzeń mobilnych jak smartfon czy tablet. Miłej lektury życzy ZSOiT Miastko.

czytaj więcej »


1  2  3  4  5  następna » 
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku
ul. Młodzieżowa 3, 77-200 Miastko tel.: 59 857 26 49, e-mail: sekretariat@zsoitmiastko.pl
PHP & designe Marcin Woszczak