facebook
Menu

FILM ZSOIT MIASTKO


Profil Absolwenta


Sejm Dzieci i MłodzieżyE-KRONIKA SZKOŁY 


 


 

 


Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe


Projekty unijne w szkole


Wizyta na Politechnice Koszalińskiej

  2015-04-15 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

W dniu 10 kwietnia, w  ramach  współpracy z Politechniką Koszalińską , uczniowie  klasy II A i klasy  I A, wzięli udział  w zajęciach laboratoryjnych  przygotowanych przez pracowników kierunku Technologia  Żywności i Żywienie Człowieka. Tematem zajęć było: oznaczanie zawartości wody w produktach spożywczych oraz analiza żywności w zakresie zawartości białek i tłuszczy. Wyjazd ten został zrealizowany przy wsparciu finansowym Rady Rodziców naszej szkoły.

Zobacz fotorelacje - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Światowy Dzień Zdrowia

  2015-04-15 17:01:40  ZSOiT w Miastku      


W dniu 14.04.2015 r.  w godz. od  9 - 12  odbyła się akcja profilaktyczna w formie festynu środowiskowego z okazji Światowego Dnia Zdrowia w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku.

Tematem przewodnim tegorocznych obchodów było: Bezpieczeństwo żywności. Wszyscy mieszkańcy Gminy Miastko i uczniowie mogli skorzystać   z bezpłatnego pomiaru ciśnienia tętniczego, poziomu cukru w organizmie, zapoznać się z obliczeniami wskaźnika BMI, obejrzeć prezentację na temat bezpieczeństwa żywności „Z pola na nasz stół” oraz zasięgnąć informacji na temat zdrowej i bezpiecznej żywności.

Dla  uczniów ZSOiT, Gimnazjum, SP nr1, SP nr2 oraz dzieci z Przedszkola nr1 przygotowano konkursy, pokaz doświadczenia dot. zdrowej żywności oraz piosenki. Dodatkową atrakcją był kiermasz zdrowej żywności. Uczniowie przeprowadzili również sondę uliczną oraz happening wśród mieszkańców Miastka na temat świadomości i bezpieczeństwa żywności.

Akcja została zorganizowana przy współpracy z Miejsko-Gminną Komisją ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Szpitalem Miejskim   w Miastku i Wydziałem Rozwoju Lokalnego UM w Miastku.

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Konkurs Plastyczny

  2015-04-15 11:30:23  ZSOiT w Miastku      

czytaj więcej »


Światowy Dzień Zdrowia w Naszej Szkole

  2015-04-12 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Konkursu języka angielskiego pt. „Reading between the lines” – „Czytając między wierszami”.

  2015-04-10 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

Zapraszamy gimnazjalistów do udziału w V edycji konkursu języka angielskiego pt. „Reading between the lines” – „Czytając między wierszami”.

Konkurs organizowany jest przez Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku.

Celem konkursu jest rozbudzenie motywacji do nauki języka angielskiego oraz podniesienie poziomu kompetencji językowej wśród uczniów naszego regionu.

Konkurs zostanie przeprowadzony w formie testu 7 maja (czwartek)  w ZSOiT w Miastku. Aby przygotować się do konkursu należy zapoznać z się z adaptacją komedii Szekspira pt. „Taming of the Shrew”. Uczniowie zostaną poddani testowi sprawdzającemu znajomość tekstu  oraz struktur gramatyczno-leksykalnych. 

Prosimy nauczycieli o wysyłanie zgłoszeń z listą osób chętnych do wzięcia udziału w naszym konkursie na adres email kashasz@yahoo.com do dnia 24 kwietnia..

czytaj więcej »


Nasze kierunki kształcenia

  2015-03-26 21:59:18  ZSOiT w Miastku      

czytaj więcej »


Konkurs pt. „Pisanka i kartka wielkanocna”

  2015-03-27 11:41:29  ZSOiT w Miastku      

26 marca 2015 roku został rozstrzygnięty konkurs pt. „Pisanka i kartka wielkanocna” zorganizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku przy udziale Biblioteki Publicznej w Miastku.

Z przyjemnością informujemy ,że w konkursie na „Najładniejszą kartkę wielkanocną” po raz kolejny  I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły -  Kinga Myśliborska z klasy III TE.

Przy ocenie prac wzięto pod uwagę: oddanie atmosfery Świąt Wielkanocnych, ogólną estetykę pracy, pomysłowość i dobór materiałów.

Praca wykonana była pod opieką wychowawczyń  internatu p .H. Piechowiak i p. M. Furman

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Dzień Otwarty Szkoły

  2015-03-26 10:06:50  ZSOiT w Miastku      

Dzień Otwarty Szkoły (wywiadówka)

31 marca 2015 r. (wtorek)

godz.  1630   spotkania rodziców z wychowawcami, nauczycielami, dyrektorem  według harmonogramu - kliknij tutaj

czytaj więcej »


ANKIETA ABSOLWENTA

  2015-03-24 20:05:07  ZSOiT w Miastku      

 

Szanowni Państwo,

Przygotowujemy akcję promującą naszą szkołę. W ramach akcji pragniemy przedstawić sylwetki naszych absolwentów i absolwentek. Jesteśmy ciekawi jak potoczyły się Państwa dalsze losy. Chcielibyśmy poprosić Państwa o wyczerpujące podzielenie się informacjami o tym gdzie Państwo są aktualnie w swoim życiu oraz jakie mają Państwo dalsze plany. Prosimy również o umożliwienie nam opublikowania na stronie internetowej naszej szkoły lub zaprezentowania tych informacji na dniach otwartych szkoły przyszłym kandydatom. Powstawanie gotowego tekstu będzie oczywiście cały czas z Państwem konsultowane. Publikacja na stronie będzie możliwa tylko po zaakceptowaniu przez Państwa ostatecznej wersji.

Z góry serdecznie dziękujemy.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku

czytaj więcej »


Sprzątanie cmentarza

  2015-03-23 19:59:02  ZSOiT w Miastku      

W czwartek 19 marca młodzież z  ZSOiT i Internatu sprzątała opuszczone groby na cmentarzu Komunalnym w Miastku. To już jest trzecie takie wyjście wolontariuszy . Sprzątaliśmy  sektor grobów dziecięcych. Jest wiele grobów o których nikt nie pamięta lub po prostu nie ma nikogo z rodziny kto mógłby taki grób uporządkować. Celem tej akcji jest zaangażowanie młodych ludzi do świadomej i bezinteresownej pomocy. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pracę.

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


1  2  3  4  5  następna » 
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku
ul. Młodzieżowa 3, 77-200 Miastko tel.: 59 857 26 49, e-mail: sekretariat@zsoitmiastko.pl
PHP & designe Marcin Woszczak