facebook
Menu


E-KRONIKA SZKOŁY


FILM ZSOIT MIASTKO


Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe


Projekty unijne w szkole 


 


 


Postawa godna naśladowania

  2014-10-23 12:23:58  Bogdan Hnat      

Dyrektor Bogdan Hnat Składa podziękowania dla uczniów  Sary Radke oraz Doriana Gocana za powiadomienie  oraz pomoc w zabezpieczeniu mienia pozastawionego bez opieki przed sklepem. Postawa uczniów szkoły jest wzorową postawą godną do naśladowania.

czytaj więcej »


Halowy Turniej Piłki Nożnej Klubów HDKP PCK

  2014-10-20 12:50:17  ZSOiT w Miastku      

W dniu 19 października 2014 roku odbył się  Halowy Turniej Piłki Nożnej Klubów HDK PCK na hali OSIR w Miastku, w którym Klub z naszej szkoły zajął I miejsce.
Zobacz fotorelację - kliknij tutaj
Szkolną reprezentację stanowiła drużyna w następującym składzie:
- Kamil Jędryczka – kl. III LOB
- Michał Kowalski - kl.II LOB
– kl. III LOA - Hubert Kozieł

– kl. IV TI - Sebastian Piepiórka
– kl.I ZSZ -Dawid Gradoń
– kl. I ZSZ mps - Hubert Ostrowski
– kl.ITPS - Robert Przeplasko
– kl. I TUiSEO

wraz z opiekunem p. Bożeną Muła

czytaj więcej »


Podziękowania za paczkę

  2014-10-20 12:44:34  ZSOiT w Miastku      

Szkoła Średnia Nr 38 we Lwowie przesyła podziękowania za wysłane paczki z artykułami szkolnymi - kliknij tutaj

 

czytaj więcej »


Internetowy Teatr TVP - spektakl pt. "Karnawał czyli pierwsza żona Adama"

  2014-10-17 13:13:59  ZSOiT w Miastku      

W piątek o godzinie 11:00 uczniowie naszej szkoły obejrzeli spektakl Internetowy Teatr TVP   pt. "Karnawał czyli pierwsza żona Adama" przygotowany przez aktorów z Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Spektakl którego tematem są odwieczne tajemnice i walka płci oraz kondycja współczesnego człowieka.

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Migawka z montażu słowno-muzycznego pt. "Dzień Edukacji Narodowej"

  2014-10-15 20:45:55  ZSOiT w Miastku      

Została zmontowana migawka z montażu słowno-muzycznego pt. "Dzień Edukacji Narodowej" przez klasę II TI w postaci krótkiego filmu.

Zapraszamy na przedstawienie jeszcze raz. Miłego oglądania.

czytaj więcej »


Dzień Edukacji Narodowej

  2014-10-13 21:00:52  ZSOiT w Miastku      

Dzisiaj obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji nasza młodzież przygotowała krótki montaż słowno- muzyczny. Kunszt aktorski zaprezentowali nam Mateusz Felski, Kamil Jędryczka z kl.3b LO oraz Weronika Mackiewicz z kl.4 TE. Umiejętnościami recytatorskimi pochwaliły się Roksana Gliszczyńska z kl.3b LO, Konstancja Świątek- Brzezińska oraz Patrycja Wolska z kl.1bLO. Całość dopełniły piękne utwory wokalno- instrumentalne w wykonaniu Dominiki Lesińskiej, Gosi Reszki z akompaniamentem Kamila Olzackiego z kl. 2 aLO i Igora Szwedy z kl.1 TI . Naszą zdolną młodzież wspierały duchowo i merytorycznie p. Maria Mynio i p. Agnieszka Lesińska. O  scenografię zadbał p. Andrzej Mynio.

Dodatkowo zostanie zmontowana migawka z montażu słowno-muzycznego przez klasę II TI w postaci krótkiego filmu. Odsłona filmu już w czwartek.

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


XXII Olimpiada Informatyczna

  2014-10-12 20:40:57  ZSOiT w Miastku      

Regulamin - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Konkurs Matematyczny

  2014-10-07 20:57:44  ZSOiT w Miastku      

Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku zapraszają do udziału w Konkursie Matematycznym "CHCESZ BYĆ JAK PITAGORAS, WEŹ DŁUGOPIS, DOŁĄCZ DO NAS" Gimnazja powiatu bytowskiego oraz Gimnazja z Koczały, Kępic, Biesowic, Polanowa i Białego Boru.

 

Najlepsi uczniowie finału otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe (nagroda główna – tablet).

Przebieg konkursu.

  1. Konkurs jest przeprowadzany w dwóch etapach.
     a) I Etap – Szkolny (28. 10. 2014 r. (wtorek) o godz. 9.00) , przeprowadzany na terenie gimnazjum, które przystąpiło do konkursu.
     b) II Etap – Finał (18. 11. 2014 r. (wtorek)godz. 9.00), przeprowadzony zostanie w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku, ul. Młodzieżowa 3
  2. Wyniki Konkursu ogłoszone zostaną w dniu przeprowadzenia finału. 

czytaj więcej »


Zmiany w egzaminie maturalnym

  2014-10-09 14:06:01  ZSOiT w Miastku      

Ogłoszenie!!!

Zmiany w egzaminie maturalnym - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Koncert słowno-muzyczny ,,Wolność jest siłą”

  2014-10-09 09:11:34  ZSOiT w Miastku      

W dniu 4.10.2014r. w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Miastku odbył się charytatywny koncert słowno-muzyczny ,,Wolność jest siłą”. W trakcie koncertu wolontariusze Miasteckiego Stowarzyszenia Oświatowego przeprowadzili zbiórkę publiczną do puszek kwestarskich na podstawie zezwolenia Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji Nr 2014/798/OR. Zebrano kwotę 528 złotych 98 groszy. Kwota ta została przekazana na konto Caritas Diecezji Wrocławsko-Gdańskiej Kościoła Greckokatolickiego w dniu 8.10.2014r. z przeznaczeniem na pomoc osobom poszkodowanym w konflikcie zbrojnym na Ukrainie.

czytaj więcej »


1  2  3  4  5  następna » 
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku
ul. Młodzieżowa 3, 77-200 Miastko tel.: 59 857 26 49, e-mail: sekretariat@zsoitmiastko.pl
PHP & designe Marcin Woszczak