facebook
Menu

FILM ZSOIT MIASTKO


Profil Absolwenta


Sejm Dzieci i MłodzieżyE-KRONIKA SZKOŁY 


 


 

 


Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe


Projekty unijne w szkole


Wyniki rekrutacji 2015/2016

  0000-00-00 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

Lista kandydatów na dzień 02.07.2015

Liceum Ogólnokształcące:

Proponowane rozszerzenia

Lista uczniów

przyjętych

Liczba wolnych miejsc

Klasa  medyczno-politechniczna

(biologia lub fizyka, chemia, matematyka)

kliknij tutaj

1

Klasa  humanistyczna

(j.angielski, j.polski, historia)

kliknij tutaj

2

Technika:

Zawód

Lista uczniów

przyjętych

Liczba wolnych miejsc

Technik informatyk

kliknij tutaj

7

Technik organizacji reklamy

kliknij tutaj

1

Technik pojazdów samochodowych

kliknij tutaj

0

Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej

kliknij tutaj

0

UWAGA WOLNE MIEJSCA - kliknij tutaj

Pytania w sprawie rekrutacji można kierować na e-mail sekretariat@zsoitmiastko.pl,  telefonicznie pod numerem  59 857 26 49 lub osobiście w sekretariacie szkoły.

czytaj więcej »


HARMONOGRAM EGZAMINÓW MATURALNYCH W TERMINIE POPRAWKOWYM

  2015-07-01 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

HARMONOGRAM EGZAMINÓW MATURALNYCH W TERMINIE POPRAWKOWYM

25 sierpnia 2015r. godz. 9.00

Matematyka sala nr 7 (mała sala gimnastyczna)

Zespół Nadzorujący:

 1. Roman Dykyj –przewodniczący
 2. Marek Zaborowski – członek
 3. Iwona Muła - członek
 4. Magdalena Roszczak członek (ZSP Łodzierz)

Język angielski sala nr 101

Zespół Nadzorujący:

 1. Jacek Przyłęcki – przewodniczący
 2. Michał Bujaczek – członek
 3. Alicja Stoltmann – członek (ZSP Łodzierz)

Nauczyciele na egzaminie maturalnym poprawkowym w dn.25.08.br. w ZSP Łodzierzy:

Kamil Kałucki

czytaj więcej »


Egzaminy poprawkowe

  2015-07-01 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

HARMONOGRAM  EGZAMINÓW  POPRAWKOWYCH

Egzaminy poprawkowe rozpoczynają się 24 sierpnia i trwają do 25 sierpnia

24 sierpnia  2015 r. ( poniedziałek)  -   godz. 9.00
25 sierpnia  2015 r. ( wtorek)  -   godz. 9.00 szczegóły egzaminu kliknij więcej.

czytaj więcej »


Wyniki Matur 2015 w Powiecie Bytowskim

  2015-07-01 00:00:00  Eugeniusz Lisiecki      

Wstępna informacja dot. wyników egzaminu maturalnego w szkołach prowadzonych przez Powiat Bytowski

Ogółem w szkołach prowadzonych przez powiat bytowski do egzaminu maturalnego przystąpiło 436 tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. Egzamin maturalny zdały 364 osoby, tj. 83,49%. Spośród absolwentów LO egzamin zdało 169 osób, tj. 90,37%, zaś wśród techników 195 osób, tj. 78,31%. Natomiast w województwie pomorskim egzamin maturalny zdało 77% absolwentów LO i 66% abiturientów techników. Porównując wyniki egzaminu maturalnego wśród tegorocznych absolwentów poszczególnych szkół widać, że najwyższy wynik odnotowali absolwenci LO przy ZSOiT w Miastku ze zdawalnością 91,3% (w 2015 r. po raz pierwszy przystąpili do egzaminu maturalnego i uzyskali wynik wyższy w porównaniu z absolwentami dawnego LO w Miastku 0 10,6 punktu procentowego)

czytaj więcej »


Nasi uczniowie na wymianie z niemiecką szkołą w Walsrode

  2015-06-30 11:48:53  ZSOiT w Miastku      

W dniach 21-25 czerwca grupa naszych uczniów z klas pierwszych uczestniczyła w wymianie z niemiecką szkołą w Walsrode. Pobyt rozpoczął się od zakwaterowania w pięknym domku w urokliwej okolicy. Już pierwszego dnia uczniowie mieli okazję do wykazania się umiejętnością posługiwania się językiem niemieckim. Po przywitaniu przez Dyrektora i zapoznaniu się z uczniami, grupa zwiedziła budynek szkoły poznając jednocześnie jej organizację. Po obiedzie przygotowanym przez uczniów szkoły wyruszyliśmy do parku wspinaczkowego. Następnego dnia dotarliśmy do miasta Wolfsburg, gdzie czekała na nas pełna niezapomnianych wrażeń wystawa naukowa. Po niej udaliśmy się w dalszą podróż niemiecką koleją. Przystankiem był Hannover – miasto z pięknymi zabytkami i bogatą historią. Środę natomiast spędziliśmy w „Serengetipark” przechadzając się między dzikimi i niebezpiecznymi drapieżnikami, karmiąc mieszkające w parku zwierzęta i korzystając z wielu atrakcji. Po południu uczestnicy wymiany spotkali się, by wymienić się doświadczeniami związanymi z pracą i nauką. Nadmienić należy, że uczniowie korzystali z placu rozrywki w pobliżu naszego miejsca zakwaterowania, co okazało się miłą rozrywką każdego dnia. Pożegnani przez niemieckich uczniów i ich opiekuna wyjechaliśmy zadowoleni, zgodnie przyznając, że udział w wymianie pozostawi wspaniałe  i niezapomniane wrażenia. Realizacja przedsięwzięcia możliwa była dzięki środkom finansowym otrzymanym z Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w Warszawie.

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Rozdanie świadectw maturalnych

  2015-06-30 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

  0000-00-00 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

Dnia 26 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pan Dyrektor Bogdan Hnat powitał przybyłych gości, rodziców, nauczycieli, uczniów oraz podsumował rok szkolny 2014/2015. Nie zabrakło gratulacji, słów podziękowań za wytężoną i efektywną pracę. Kulminacyjnym punktem uroczystości było wręczenie nagród i świadectw z czerwonym paskiem. Nagrody zostały przyznane wyróżniającym się w nauce, sporcie i innych przedsięwzięciach. 

Serdecznie gratulujem i życzymy bezpiecznych, udanych wakacji.

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


"Razem możemy więcej"

  2015-06-19 08:23:30  ZSOiT w Miastku      

Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Edukacji Narodowej w wysokości 45 tys. zł na realizację projektu edukacyjnego ,,Razem możemy więcej” w ramach realizacji zadania publicznego ,,Polsko-ukraińska współpraca młodzieży”.

Projekt realizowany będzie w okresie od 22.06.2015r. do 20.11.2015r. a wspólne działania    w Miastku od 22 do 30.09.2015r. Uczestnikami tego zadania będzie grupa młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku oraz Szkoły Średniej Nr 38 we Lwowie.

W ramach wspólnych działań, w oparciu o aktywne metody edukacji pozaformalnej,  zaplanowano m. in. szereg działań integracyjnych, międzykulturowych, warsztaty artystyczne, rękodzielnicze, przedsięwzięcia wolontariackie  z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Miastku oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tursku.

Projekt będzie realizowany we współpracy z:

 • Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku,
 • Powiatowym Młodzieżowym Domem Kultury w Miastku,
 • Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Miastku
 • Środowiskowym Domem Samopomocy w Miastku,
 • Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Tursku,
 • Urzędem Miejskim w Miastku.

 

czytaj więcej »


Piknik naukowy Politechniki Koszalińskiej

  2015-06-08 00:00:00  ZSOiT w Miastku      

W  sobotę ,  23 maja , uczniowie klas o profilu medyczno–politechnicznym, uczestniczyli w Pikniku Naukowym zorganizowanym przez Wydział Technologii i Edukacji  Politechniki Koszalińskiej. W laboratoriach Wydziału ,zainteresowani uczniowie poznali możliwości  wykorzystania drukarki 3D , kamery termowizyjnej czy też kamery  poklatkowej .Oprócz tego obserwowali   np. jak są zbudowane i jak działają kolektory słoneczne, jakie znaczenie ma hydrofobowość substancji w praktyce  oraz jak wykryć witaminę C w produktach żywnościowych. Ponadto nasi uczniowie przekonali się , że fizyka też da się lubić . Bardzo ciekawy był pokaz robotów przemysłowych i mobilnych oraz inteligentnych systemów sterowania .Na zewnątrz budynku  odbywało się wiele  imprez  ale nam najbardziej podobały się:  strzelanie i  pokazy  latających dronów.

Zobacz fotorelację - kliknij tutaj

czytaj więcej »


Gminny Dzień Sportu

  2015-06-17 11:40:20  ZSOiT w Miastku      

Dnia  03.06.2015r. odbyła się II edycja Gminnego Dnia Sportu oraz Pierwszej Pomocy Przedmedycznej zorganizowana przez Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe oraz ZSOiT w Miastku. Środki w kwocie 2.000,00 zł. pochodziły  z Gminy Miastko. 300,00zł. z Miasteckiego Stowarzyszenia Oświatowego.

Zawody odbyły się na obiektach sportowych przy hali OSiR w Miastku.

Do wspólnej zabawy oraz zdrowej rywalizacji zaproszeni zostali uczniowie szkół naszej gminy. Do konkurencji przystąpiło sześć drużyn:

- Zespół Szkół Dretyń;

- ZSP Łodzierz;

- Gimnazjum im. Jana Pawła II Miastko;

- klasy pierwsze ZSOiT Miastko;

- klasy drugie ZSOiT Miastko;

- klasy trzecie ZSOiT Miastko.

czytaj więcej »


1  2  3  4  5  następna » 
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku
ul. Młodzieżowa 3, 77-200 Miastko tel.: 59 857 26 49, e-mail: sekretariat@zsoitmiastko.pl
PHP & designe Marcin Woszczak